Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під час розроблення цього лічильника води були використані всі сучасні напрацювання у сфері виробництва приладів обліку. Усі комплектуючі, включно з відливанням корпусів, вироблені на заводі Apator у г. Познань, Польща.
Лічильники води цієї лінійки вирізняються збільшеним терміном експлуатації й точністю вимірювань завдяки використанню спеціально розроблених підшипників для крильчатки та додаткових магнітів для передавання зусилля від крильчатки до лічильникного механізму водоміра.
Лічильники води JS SMART+ розроблені та успішно використовуються в системах диспетчерізації за допомогою встановлення спеціальних накладок — дротових (дротовий M-Bus) і бездротових (бездротовий wM-Bus)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ POWOGAZ JS SMART+:
-
спеціальні підшипники для кращого обертання крильчатки, що збільшує точність і довговічність;
- додаткові магніти для поліпшеного зчеплення магнітної муфти з лічильником;
- особлива прокладка, яка запобігає запотіванню лічкового механізму;
- корпус із високоякісної латуні;
- клас точності під час горизонтального встановлення — R100, за вертикальної — R50;
- номінальна витрата Q3 — 1,6 [m3/год];
- температура холодної води до 50 °C;
- монтажна довжина 110 мм;
- максимальний робочий тиск 16Бар, стійкість до гідроударів;
- захист, що обмежує наслідки замерзання води;
- восьмироликовий лічильникний механізм;
- лічильник відповідає затвердженому типу, зареєстрованому в федеральному реестері засобів вимірювальної техніки, допущених до застосування в Україні;
- міжподорожний інтервал 4 роки;
- лічковий механізм водоміра встановлюється в будь-яке зручне для зняття показань положення
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Apator Powogaz |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Сфера застосування | Водопостачання |
| Призначення | Для холодної води |
| Тип водоміра | Крильчастий, Одноструминний, Сухоходовий, З антимагнітним захистом |
| Тип продукції | Квартирний (побутовий) лічильник |
| Тип з’єднання | Муфтове (різьбове) |
| Розмір різьби | 3/4" |
| Номінальний діаметр (DN) | 15 |
| Номінальна витрата (Q3) | 1,6 м³/год |
| Робочий тиск (PN) | 16 бар |
| Максимальна температура | +50 °С |
| Міжповірочний інтервал | 4 роки |
| Виконання | Без штуцерів, під імпульсний вихід, під радіомодуль (AMR) |
| Клас точності | "B" |
| Клас захисту | IP 65 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Вага | 0,43 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Apator Powogaz |
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Тип лічильника | Механічний |
| Вид водолічильника | Крильчатий |
| Види комбінованого лічильника | Крильчатий |
| Використання | Для холодної води |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 2 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 1.6 куб.м/год |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
- Ціна: 1 040 ₴




